17 Eylül 2019

Hakkımızda

HIZMAR MARİN TEKNİK

Firmamız kuruluşundan itibaren Elektrik ve Elektronik imalat bölümleri ile sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedarik ve imalatını yapmaktadır. 

Elektrik bölümünde tekne elektrik panel imalatı ile birlikte, donatım ve donatımda kullanılan malzemelerin satışı, donatımına yönelik projelendirme, ürün temininden montajına kadar komple çözümler sunarak anahtar teslim tekne elektrik projeleri gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ve güvenli seyir esasını ön planda tutan firmamız İstanbul başta olmak üzere Ege ve Akdeniz de birçok firma ile eşsiz projelerde yer almıştır. 

Elektronik imalat bölümünde ise müşterinin ihtiyacı olan özelliklere uygun olarak seviye sensörleri, seyir feneri kontrol kart ve panelleri, alarm sensörleri, seviye şamandıraları, panel ledleri imalatları ve ürünlere uygun gösterge, dimmer ve şamandıra topları tedariği ile hizmet vermektedir. Ürün yelpazesini yenilemek ve geliştirmek adına günümüz teknolojisine uygun ürünleri takip ederek AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. İmalatı yapılan ürünler karada, denizde, askeri alanlarda, otomotiv firmalarının projelerinde, yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda kullanılmaktadır. 

Hedefimiz konumuzda uzmanlaşarak günümüz teknolojisine, uygun ürünleri tecrübeli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.